FAQ | Pilsnerurquellpub.sk

PILSNER URQUELL PUB

SC Aupark Košice

Otváracie hodiny:
nedeľa - streda: 11:00-23:00
štvrtok - sobota: 11:00-1:00
Rezervácie: +421 917 167 315

FAQ

Kde sa dá parkovať?

Parkovanie je možné v podzemnej garáži SC Aupark. Bežný pracovný deň 3 hodiny zdarma. Cez víkendy a sviatky zdarma celý deň.

Máte priestor vyhradený na fajčenie?

Nie nemáme. V letných mesiacoch je možné fajčiť na terase s výhľadom na mesto.

Máte detský kútik?

Nie nemáme. Pre najmenších jedákov k stolu priložíme detskú stoličku.

Máte samostatný salónik?

Áno máme. Salónik má kapacitu 18 ľudí. Od priestorov reštaurácie je oddelený masívnymi posuvnými dverami a poskytuje dokonalú intimitu pre Vašu rodinnú, alebo firemnú udalosť, 

Môžeme salónik využiť na rodinnú udalosť?

Áno, Salónik sa bežne využíva na rodinné oslavy, životné jubilá, promócie, krstiny, sväté prijímania a iné oslavy, ktoré možete v kľude stráviť v kruhu blízkej rodiny.

Môžeme salónik využiť na firemnú udalosť?

Áno. Priestory salónika sa využívajú na firemné obedy a večere, prezentácie a školenia. Môžete využiť aj veľkoplošnú obrazovku na priame pripojenie notebooku, alebo cez naše Apple TV.

Viete nám salónik vyzdobiť?

Áno. Pre spríjemnenie posedenia Vám salónik vyzdobíme farebnými šerpami a štólami. Stoly skrášlime ikebanami, ozdobnými servítkami a sviečkami. Pri príležitosti detských osláv spestríme priestor balónovou výzdobou poprípade "happy birthday" vysačkami. Všetky tieto dekorácie sú v cene konzumného. Za poplatok vieme zabezpečiť aj živú kvetinovú výzdobu.

Môžem platiť platobnou kartou, alebo stravnými lístkami?

Áno. Platiť je možné platobnými kartami VISA, VISA ELECTRON, Maestro, MasterCard a Dinners Club. Akceptujeme aj stravné lístky všetkých spoločností.

Poskytujete zľavy pre stálych zákaznikov?

Áno. Môžete sa stať členom nášho vernostného systému FoodCard, v ktorom Vám poskytneme zľavu 10%.

Viem sa v reštaurácii pripojiť na WiFi?

Áno. Zdarma poskytujeme noebmedzené pripojenie na WiFi.

Kedy podávate obedové menu?

Obedové menu sa podáva medzi 11:00 - 14:00, resp. do vypredania zásob. 

Aká je ponuka obedového menu?

V cene menu je polievka, 2 hlavné jedlá a špeciálna ponuka. 

Viete nám zabaliť nezjedené jedlo domov?

Áno. Chutné kúsky rebierka, alebo iných dobrôt Vám zabalíme do alobalu resp. termo obalu.

Máte aj vonkajšie sedenie?

Áno. V letných mesiacoch môžete využiť posedenie na veľkej vonkajšej terase s výhľadom na mesto Košice a Dóm svätej Alžbety.

Prečo si vybrať práve našu reštauráciu?

Pretože spája tradíciu a kvalitu plzenského piva, chutných jedál českej kuchyne a grilovaných špecialít. Okrem toho vyrábame vlastnú Jack Daniels BBQ omáčku, ktorá podčiarkuje výnimočnosť našich jedál. Prajeme dobrú chuť a pôžitok zo správne vychladeného čapovaného piva. 

Aké špeciality by sme Vám odporučili?

Pri návšteve našej reštaurácii Vám radi dáme pár dobrých tipov na chutné jedlá a nápoje. Ak k nám prídete na tankové pivo odporúčame Vám k nemu chutný nakladaný hermelín z jemného plesňového syra, alebo vynikajúce chrumkavé kuracie krídelká s výnimočnou Jack Daniel´s omáčkou ktorú si sami vyrábame. Denne varíme čerstvé polievky ktoré podávame v kotlíku, či už babičkinu bramboračku, guľáš, fazuľovú polievku s údeným kolenom, kapustnicu alebo držkovú polievku. Z hlavných jedál Vám do pozornosti dávame Pub Burgel XXL z hovädzieho masa, Pravý plzenskú guľaš, alebo výnimočnú Sviečkovú na smotane s brusnicovým terčom a šľahačkou.